KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13327159
nr 1332 7159
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 31x22cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:57:29
8/6 06:41:03
400 kr
8/6 12:51:05
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt